Choinka w Gzowie

3 Marzec 2020 r.
Redaktor: szczerba
Choinka w Gzowie

W tym roku choinka odbyła się 7 lutego 2020r. Imprezę rozpoczął wspólny występ uczniów klas III-VII, którzy pod kierunkiem pań A. Osieckiej i B. Januszek zaprezentowali słowno-muzyczny montaż o tematyce karnawałowej oraz zatańczyli w rytm piosenki „Zaczarowany śnieg”. Pierwsze takty muzyki rozbrzmiały o godzinie dwunastej, ale zabawa, jak zwykle, rozkręciła się na dobre nieco później, gdy wszyscy uczniowie skończyli zajęcia i byli gotowi do choinkowych tańców. W przerwach zabawy dzieci mogły posilić się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem.

Na drugą część choinki przewidziano gwóźdź programu – wizytę świętego Mikołaja, który w podziękowaniu za hucznie odśpiewaną piosenkę ,,O dobrym, świętym Mikołaju”, rozdał dzieciom słodkie upominki.

W ostatnim tygodniu nauki przed feriami “działała” poczta walentynkowa, do której uczniowie mogli wrzucać kartki walentynkowe. Te zostały rozdane podczas zabawy choinkowej. Zabawa trwała do godziny 16:30 i bez wątpienia stanowiła udany początek ferii zimowych. Obszerną fotorelację znajdziecie poniżej.