„… A wiec spytać wypada, drodzy zebrani, czy uważacie,  że mogą być pasowani?…” 

22 Październik 2021 r.
Redaktor: szczerba
„… A wiec spytać wypada, drodzy zebrani, czy uważacie,  że mogą być pasowani?…” 

„… A wiec spytać wypada, drodzy zebrani, czy uważacie,  że mogą być pasowani?…”

Młodzi Artyści z pomocą klasy II, V i VII zaprezentowali zebranym widowisko,          pt.: „Jak oni ślubują…” Działo się wiele na scenie… W gwieździstej scenerii wystąpiły same Gwiazdy… Uczniowie klasy I idąc pewnie i odważnie po czerwonym dywanie, z blaskiem recytując swoje kwestie oraz tańcząc i śpiewając udowodnili wszystkim, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, że zasłużyli na miano prawowitych uczniów szkoły.

W obecności Rodziców, Rady Pedagogicznej, Pracowników Szkoły oraz Uczniów w podniosłej atmosferze czworo Pierwszoklasistów 21. 10. 2021r. zostało przyjętych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie. Aktu Pasowania dokonała Pani Dyrektor mgr Agnieszka  Osiecka. Uczniowie przyjęli gratulacje, rogi obfitości, drobne niespodzianki oraz słodkie żelkowe bukiety kwiatów od Pani Dyrektor, Wychowawcy, Rodziców, Rady Rodziców. Gromkim brawom nie było końca. Galę rozdania Aktów Pasowania uwieńczył słodki poczęstunek oraz tort przygotowany przez wychowawcę. To był wyjątkowy i niezapomniany dzień.

Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie w uświetnienie uroczystości. Swoje podziękowania składam na ręce Pani Dyrektor, Rady Pedagogicznej oraz Pracowników Szkoły. Szczególne podziękowania i ukłony kieruję w stronę Rodziców i dzieci za serce, życzliwość i nieocenioną pomoc. Pięknie dziękuję Artystom Gzowskiej Sceny- dobrze, że Was mam…

Wychowawca Anna Kamila Łukasiak