Dzień Dziecka oraz Dzień Patrona Szkoły

7 Czerwiec 2022 r.
Redaktor: szczerba
Dzień Dziecka oraz Dzień Patrona Szkoły

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są konkursy, zabawy oraz pikniki. Ten dzień również w naszej szkole upłynął w miłej atmosferze.

1 czerwca 2022 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka połączony z Dniem  Patrona Szkoły.

Dzień Dziecka rozpoczął się od wspólnego apelu, podczas którego pani dyrektor Agnieszka Osiecka, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i zapoznała uczestników z programem dziecięcego święta.

W pierwszej części dnia Pani Pani Jadwiga Modzelewska oraz Pani Joanna Banasiak przygotowały konkursy dotyczące życia i twórczości patrona szkoły Ks. Jana Twardowskiego.

Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole zakończyła dyskoteka z udziałem wszystkich uczniów. Na zakończenie imprezy wszyscy uczniowie wspólnie zasiedli przy stole spożywając kiełbaski z grilla oraz milusińskim wręczono słodkie upominki. Mimo, że aura tego dnia nie była zbyt łaskawa dla uczestników, przygotowane atrakcje, zapewniły udaną zabawę. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.